
Hans de Rouw
Ik werk het liefst aan projecten waarbij het nut duidelijk is en mensen echt worden geholpen.
Samenwerken en klanten helpen hun informatievoorziening te verbeteren, dat vind ik het leukste aan mijn werk als data engineer.
Ik probeer elke situatie beter achter te laten dan hoe ik die aantrof
Mijn expertise
Met meer dan 20 jaar ervaring als data engineer heb ik uitgebreide ervaring opgedaan in alle facetten van business intelligence. Maar mijn voorkeur ligt bij informatieanalyse, datamodellering en ETL. Deze taken stellen me in staat om nauw samen te werken met klanten, hun behoeften te begrijpen, passende oplossingen te ontwerpen en deze zelf te implementeren.
Of het nu gaat om nieuwe functionaliteiten of het verbeteren van bestaande systemen, ik neem graag een kijkje ‘onder de motorkap’ en ik streef ernaar om elke situatie beter achter te laten dan hoe ik deze heb aangetroffen. Daarvoor heb ik graag nauw contact met de eindgebruikers, zodat ik snel kan inspelen op hun behoeften en gewenste verbeteringen.
Mijn ervaring
Datamanagement-strategie
Data architectuur
Data modelleren
Data analyseren
ETL
SQL
Informatica
Mijn stijl
Mijn grootste ambitie is om elke dag met plezier naar mijn werk te gaan. Ik krijg energie van een omgeving waarin ik word uitgedaagd om mijn analytische vaardigheden toe te passen en waar mijn werk direct bijdraagt aan het helpen van mensen.
Ik werk graag samen met anderen en voel me het meest op mijn gemak in een werksfeer gebaseerd op vertrouwen in plaats van controle. Collega’s zeggen vaak dat ik zorgvuldig en integer ben, en dat ik een sterk verantwoordelijkheidsgevoel heb.
In mijn vrije tijd ontspan ik graag op de racefiets of in de keuken, en in het weekend ben ik als voetbalvader vaak langs de lijn te vinden als toeschouwer bij jeugdwedstrijden.